Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку «Зоологічна галерея»

Дата: 22.05.2023 09:55

З метою активізації роботи з учнівською молоддю щодо вирішення екологічних і природоохоронних проблем, залучення її до активної природоохоронної діяльності, формування екологічної свідомості та дбайливого ставлення до тварин, Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки з 2011 року проводить Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Зоологічна галерея». У цьому році найкращі роботи презентували учасники з 21 області України. Загалом на розгляд оргкомітету було представлено понад 650 робіт. Кіровоградщину представляли 17 вихованців, з них – 15 вибороли призові місця, вкотре довівши свою талановитість.

За рішенням журі визнано переможцем Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея» та нагороджено грамотою Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Міністерства освіти і науки України СОКОЛОВСЬКУ Софію – за зайняте ІІ місце , вихованку гуртка «Юні природолюби» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради на базі Устинівської філії Устинівського ліцею Устинівської селищної ради, керівник гуртка КУДІНОВА Ольга Григорівна, за роботу «Де лелеки водяться, там щастя родиться!» Вітаємо нашу переможницю та її керівника!