Екскурсійні поїздки учасників освітнього процесу

Дата: 08.06.2023 13:37

06 червня 28 учнів та вчителі Інгульського ліцею Устинівської селищної ради  відвідали місто Кропивницький, де для них була організована цікава екскурсія. Гостинно зустрів відвідувачів Кіровоградський обласний краєзнавчий музей, у якому діти із захопленням розглядали експонати, а привітні екскурсоводи знайомили їх із історією рідного краю. Побували в етнолабораторії "Баба Єлька", де мали змогу роздивитися предмети побуту наших предків та  приміряти старовинний одяг. Здійснили цікаву прогулянку містом, розглядаючи пам'ятки архітектури та визначні місця. І, звичайно ж, скуштували смачної місцевої піци. Всі отримали масу задоволення від поїздки і щасливими повернулися додому!

Дитяча акція «Літо - 2023: наближаємо Перемогу» в Устинівській громаді триває, а разом з нею і змістовні екскурсійні поїздки!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису