Обмінюйте старі лампи на LED з Дією Програма ЄС та Уряду масштабується для освітніх закладів та лікарень

Дата: 09.06.2023 13:59

Фото без описуСтартує нова хвиля програми обміну старих ламп розжарювання на енергоощадні. Відтепер юридичні особи можуть за кілька кліків на порталі Дія подати заяву на обмін ламп, а потім отримати лампочки у відділенні Укрпошти.

Хто може скористатися послугою:

освітні заклади

лікарні

Як подати заяву?

Важливо! Уважно перевіряйте інформацію щодо підприємства. Укрпошта протягом тижня зв’яжеться з вами за вказаним номером телефона.

Ось і все! Зберігаємо енергію разом

Програма Обміну лампочок підтримана Європейським Союзом у відповідь на заклик Президента Зеленського та реалізується Міністерство економіки України, Міністерство цифрової трансформації України, Укрпошта в усіх регіонах України, крім зони бойових дій та тимчасово окупованих територій. Програма, фінансована ЄС, є складником підтримки Європейським Союзом українського енергетичного фронту.