Музей – під охороною

Дата: 09.06.2023 15:24

Згідно Закону України «Про музеї та музейну справу» для створення належних умов для збереження  музейних предметів, музейних колекцій, музейних зібрань та предметів музейного значення 25 травня поточного року селищною радою було прийнято рішення про виділення коштів у сумі 24,2 тис. грн на встановлення та обслуговування охоронної сигналізації в КЗ «Устинівський музей історії».Фото без опису

Зважаючи на те, що питання охорони закладу порушувалося давно і не вирішувалося роками, було вжито ряд організаційних заходів для оперативного використання виділених коштів. І вже 7 червня 2023 року систему було змонтовано, а приміщення з цього часу перебуває під сучасною і надійною охороною. Витрати на обладнання і його монтаж склали 21,0 тис. грн. Кошти в сумі 3,2 тис. грн. будуть використані на щомісячну плату за обслуговування охоронної сигналізації.

Музейні працівники дякують усім причетним за розуміння, сприяння та оперативність!