Екскурсія для учнів Степанівської філії

Дата: 13.06.2023 09:15

Очікуваний день подорожі! Ось він і настав! 11 червня 26 учнів Степанівської філії Устинівського ліцею Устинівської селищної ради у супроводі вчителів вирушили у подорож до Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М. Л. Кропивницького на виставу "Попелюшка". Чудова гра акторів, дивовижна декорація та фантастична атмосфера захопили всіх присутніх. Всі були у захваті від пережитого дійства казки Шарля Перро, про що говорили тривалі та гучні оплески.

Після перегляду вистави продовжили відпочинок у Ковалівському парку:  різноманітні солодощі, атракціони та розваги на будь який смак, живе спілкування, усміхнені обличчя дітей тільки підсилювали бажання робити їх щасливими. Погодні умови ніби підлаштувалися під незабутню подорож - було не спекотно, а дощик, який прогнозували, зустрів мандрівників лише у дорозі додому.

Щиро вдячні всім, хто організував подорож та дав змогу дітям відчути себе щасливими в цей нелегкий воєнний час! Дякуємо!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису