Щодо зниклих кущів троянд з центральної алеї селища

Дата: 13.06.2023 14:36

Навесні цього року працівниками селищної ради було висаджено троянди на центральній алеї селища. Ще тоді виникло занепокоєння, як зберегти саджанці від викопування зловмисниками. Але проходив час, всі кущі розвивалися, працівники комунальної служби доглядали за ними і ось вже й квіти милують око жителів і гостей Устинівки. І, як виявилося, побоювання не були марними. Сьогодні комунальники виявили крадіжку троянд з клумби. Прикро, що люди не розуміють, що крадуть самі у себе, адже селище – це також наша домівка і від нас, жителів, залежить забезпечення чистоти і порядку у населених пунктах громади.

Тому закликаємо всіх свідомих мешканців Устинівської громади підтримувати зусилля комунальників по покращенню благоустрою територій, не викопувати, а насаджувати декоративні рослини (дерева, кущі, квіти) з метою озеленення нашого наймилішого степового куточка України.