Розпочато поточний ремонт доріг

Дата: 16.06.2023 08:59

Як зазначалося раніше, 25 травня 2023 року на черговій сесії селищної ради відповідно до Програми благоустрою населених пунктів Устинівської селищної ради на 2021-2025 роки було прийнято рішення про додаткове виділення коштів в сумі 1 500 000 грн. на проведення робіт з поточного (ямкового) ремонту доріг асфальтобетонною сумішшю на території кожного старостинського округу та в смт Устинівка.

Так, на цьому тижні було розпочато поточний ремонт частини дороги  по вулиці Ювілейній на виїзді із селища в напрямку села Докучаєве.

Заходи з відповідного ремонту доріг комунальної власності на території громади триватимуть і в подальшому.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису