Як жителям Кіровоградщини отримати компенсацію за програмою «єВідновлення»

Дата: 19.06.2023 08:26

На Кіровоградщині від російських атак постраждали 57 об’єктів житла. Їхні власники можуть отримати компенсацію на ремонт у рамках програми єВідновлення.

Про це повідомила директорка департаменту регіонального розвитку, містобудування та архітектури ОВА Вікторія Кулікова.Фото без опису

Подати заяву можна через «Дію» або паперовому варіанті у ЦНАПі, за допомогою органів соціального захисту чи нотаріусів.

Мають право подати заяву громадяни, яким є 18 років, які можуть юридично підтвердити право на майно. Не можуть – люди, які скоїли злочини проти України, які підпали під закон про санкції, спадкоємці, які не можуть підтвердити майно.

Необхідно відкрити рахунок для отримання фіндопомоги, на який, у разі позитивного рішення, спецкомісії перерахують кошти. Розмір допомоги залежатиме від обсягів пошкоджень.

Компенсацію необхідно використати протягом року. Залишки грошей повертаються до держбюджету.

Кошти можна витратити на придбання будматеріалів або оплату послуг організацій, які виконують ці робити. Організації мають бути внесені у державні реєстри, як учасники програми.

Зняти кошти, перерахувати на іншу картку, сплати за товари чи послуги інших категорії неможливо.

«Дія» автоматично блокуватиме будь-які інші заяви на той самий об'єкт задля уникнення шахрайства

Дізнавайтесь новини першими в телеграм-каналі https://t.me/k_pravda