Для потреб громади придбано автогрейдер

Дата: 19.06.2023 11:37

На території Устинівської громади значна частина вулиць і доріг мають грунтове або щебеневе покриття, що вимагає постійного утримання для забезпечення їх належного стану. Нещодавно була завершена тендерна процедура по закупівлі нового автогрейдера. Завдяки його придбанню, громада зможе ефективно проводити землерийно-профілювальні роботи та доглядати за дорогами. Наразі техніка вже знаходиться в селищі і проходить обслуговування та випробування.

Автогрейдер є спеціалізованою технікою, призначеною для виконання великих обсягів робіт і володіє високою прохідністю навіть в складних дорожніх і кліматичних умовах. До цього моменту громада орендувала подібну техніку для профілювання доріг.

Після завершення всіх налагоджувальних і випробувальних робіт, автогрейдер буде використовуватись в цілях ремонту і догляду за вулицями і дорогами громади.