Книги в дарунок

Дата: 19.06.2023 11:56

Дарування  книг у бібліотеку — це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення фонду. Дарунки книг у бібліотеку – це рух душі, безкорисна щедрість та добра воля дарувальника. А факт надходження дарів у бібліотеку — це показник престижу бібліотеки, її місця у суспільному житті.

Дві бібліотеки нашої громади отримали у дарунок книги: Інгульська бібліотека – філія отримала художню літературу від Юрія Самсонюка (до речі, вже не вперше бібліотека отримує дарунок від Юрія), а Устинівська публічна бібліотека отримала від Станіслава Блажчука, Віктора Гончарова та Сил Територіальної Оборони у дарунок  суспільно-політичну   літературу.

Висловлюємо свою подяку за внесок у формування фонду бібліотеки. Ці книги є справжнім скарбом для студентів-істориків, викладачів, літературознавців. Така увага до бібліотеки радує, надихає, адже нові книги це завжди свято для працівників бібліотеки.