Цікаво, активно і з користю проводимо дозвілля разом!

Дата: 23.06.2023 08:22

Літо – це найкраща пора року для всіх дітей, адже це найдовший період відпочинку, незвичайних пригод, цікавих подорожей, нових знайомств. В умовах воєнного часу, під час літніх канікул та в рамках дитячої акції «Літо-2023: наближаємо Перемогу!» з метою організації змістовного дозвілля та забезпечення психологічної підтримки дітей в комунальному закладі «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради проводяться змістовні і цікаві заходи.

Діти активно та з захопленням приймають участь у художніх майстер-класах, пізнавальних квестах, розважально-пізнавальних програмах, грають у різноманітні ігри.

Літо надихає дітей на творчість, пізнання та розвиток! Цікаво, активно і з користю проводимо дозвілля разом!!!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису