Шановні жителі Устинівської громади!

Дата: 28.06.2023 08:13

Щиро вітаю вас із державним святом - Днем Конституції України!

Конституція України – це головний оберіг державності й демократії, гарант соборності нашої країни. ЇЇ прийняття у 1996 році назавжди закарбувало бажання українців жити у власній незалежній державі, в сім’ї країн з розвинутою демократією. Конституція забезпечує повноцінне життя громадянина України  і дає можливість самореалізації у цьому житті.Фото без опису

Сьогоднішню річницю Конституції ми зустрічаємо з тривогою в серці, наші душі переповнені гіркотою втрат за цвітом нації, захисниками, які загинули в боях, відстоюючи незалежність і суверенітет своєї країни. Вони були свідомі того, що є представниками великого і сильного народу, який протягом багатьох віків боровся за свободу, волю, зайняв достойне місце у світовій спільноті і закріпив це право у своєму Основному Законі.

Тож дозвольте у цей урочистий день побажати всім українцям пишатися своєю країною, допомогати нашим мужнім захисникам наближати Перемогу своєю самовідданою працею, підтримувати Збройні Сили донатами, пам’ятати, що зовсім поруч ллється кров  заради світлого майбуття рідної України.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою селищний голова   ІГОР ПЕНЬКОВ