В селищі Устинівка розпочато капітальний ремонт автомобільної дороги

Дата: 28.06.2023 17:27

У селищі Устинівка розпочато капітальний ремонт частини вулиці Ювілейна. Процедуру виготовлення проектно-кошторисної документації на «Капітальний ремонт частини вулиці Ювілейна від буд. № 14 до перехрестя з вулицею Об’їзна в смт Устинівка Кропивницького району Кіровоградської області» було розпочато ще в кінці 2021 року, але в зв’язку зі збройною агресією російської федерації проти України роботи були тимчасово призупинені. Цьогоріч в результаті коригування проектно-кошторисної документації через систему Prozorro селищною радою було оголошено тендер, який і виграв теперішній підрядник.

Сьогодні заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Геннадієм Сусідком було проведено робочу зустріч з учасниками будівництва, на якій були присутні представники технічного та авторського нагляду за будівництвом та представники підрядної організації, яка виконує будівельні роботи. В процесі зустрічі  проведено огляд робіт, які вже виконані, зокрема по вул. Ювілейна демонтовано бортові камені та знято старий шар асфальтобетонного покриття дороги. На даний час проводиться робота по встановленню нових бортових каменів. В ході зустрічі  перевірено відповідність виконаних робіт будівельним нормам та обговорено план подальшого будівництва. Відповідно до затвердженої документації передбачено: оновлення дорожнього покриття, нанесення горизонтальної розмітки та дорожні знаки.