Літо – 2023: наближаємо Перемогу!

Дата: 28.06.2023 17:40

Ось і підходить до завершення перший місяць літа. Літні канікули – найулюбленіша пора для всієї дітвори! І зустріли його дітлахи з безліччю позитивних емоцій, приємних вражень та зарядом енергії. Адже червень  сповнений приємних несподіванок для учнів: захоплюючі екскурсії, в яких взяли участь 453 учні загальноосвітніх закладів громади, в тому числі 206 з числа пільгових категорій (багатодітні, малозабезпечені родини, діти учасників бойових дій, діти загиблих захисників, діти учасників АТО, ВПО, діти-сироти, діти під опікою, діти з ООП), розважально-ігрові та спортивні програми, інтелектуальні квести, вікторини, змагання до яких із задоволенням долучилися більше 2000 дітей. Різноманітні активності чекають на дітей всієї громади та гостей протягом літа в рамках дитячої акції «Літо – 2023: наближаємо Перемогу!». Долучайтеся.

Наближаємо Перемогу разом!