Обласний конкурс з флористики та фітодизайну, приурочений до 105-ої річниці від дня народження В.О.Сухомлинського

Дата: 11.07.2023 13:20

З метою пошуку і підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до художнього оформлення інтер’єрів закладів освіти засобами мистецтва, флористики, формування відповідних умінь і навичок, виховання в учнівської молоді екологічної та естетичної культури, ознайомлення дітей та молоді із сучасними тенденціями розвитку мистецтва флористики, досягненнями вітчизняної та зарубіжної флористики в червні 2023 року комунальним закладом «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» було проведено обласний конкурс з флористики та фітодизайну, приурочений до 105-ої річниці від дня народження В.О.Сухомлинського.

Участь у заході взяли понад 30 команд учнів та вихованців закладів середньої та позашкільної освіти.

На підставі рішення журі обласного конкурсу у номінації «Квіткові килими» нагороджені Дипломом комунального закладу «Кіровоградський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учніської молоді»:

за зайняте ІІІ місце – Сівова Софія, вихованка гуртка «Фітодизайн» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради, керівник гуртка Маркевич Вікторія Михайлівна.

за зайняте ІІІ місце – Задорожна Анастасія та Пихтіна Надія, вихованки гуртка «Дивокрай» комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради, керівник гуртка Пінчук Світлана Олександрівна.

Вітаємо з перемогою та бажаємо подальших успіхів!!!