До відома жителів Устинівської громади!

Дата: 12.07.2023 14:58

Фото без опису18 липня (вівторок), за адресою смт Устинівка, вул. Ювілейна 4 (з 10:00 до 16:00) працюватиме мобільна бригада Благодійного фонду “Право на захист” зі збору даних на отримання фінансової допомоги від УВКБ ООН. А саме, кожен член родини загалом отримає 6660 гривень на особу.

Хто може подати заявку на грошову допомогу від УВКБ ООН?

Подати заявку можуть:

вразливі ВПО (які не отримували допомогу у розмірі 6660 грн від міжнародних організацій)

постраждалі від воєнних дій (родини загиблих, військових, які знаходяться в полоні або безвісті зниклі)

а також ті, хто ПОВЕРНУВСЯ ДО СВОГО МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ (зокрема, і з-за кордону)

ОБОВ’ЯЗКОВІ КРИТЕРІЇ ВРАЗЛИВОСТІ ДЛЯ УСІХ 3-х вищезазначених категорій‼, що дають можливість подати заявку на допомогу:

родина, яка має лише одного з батьків (або батько, або мати) з одним або кількома дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (55 років і старше);

родина, яку очолює одна самотня/ кілька самотніх осіб похилого віку (55 років і старше) або особа похилого віку з однією дитиною чи кількома дітьми віком до 18 років;

родина з однією або кількома особами з особливими потребами. А саме ті, що мають: інвалідність, хронічні захворювання. Перелік не обмежується тільки цими критеріями особливих потреб;

прийомні сім'ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (потрібне документальне підтвердження).

📝 Інформація, яку необхідно буде надати:

🔹 податковий номер;

🔹 національний паспорт або інші документи, що посвідчують особу;

🔹 довідка ВПО (за наявності);

🔹 банківська картка головного заявника;

🔹 свідоцтво про народження дітей (за необхідністю);

🔹 документ, що посвідчує законну опіку над дитиною (за необхідністю);

🔹 посвідчення/медична довідка за наявності інвалідності або хронічного захворювання.

Не зможуть подати заявку ті особи чи родини, що вже отримували грошову допомогу від міжнародних організацій або якщо місячний дохід на кожного члена родини більший ніж 5400 гривень.

ВАЖЛИВО‼ Родини, що постраждали через руйнування греблі Каховської ГЕС можуть бути включені в програму БЕЗ вразливостей та НЕ ЗАЛЕЖНО від того чи отримували вони допомогу від УВКБ чи інших організацій/агенцій.