АКТИВНІ ПАРКИ – ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ

Дата: 19.07.2023 09:55

З 01 червня 2023 року на території громади стартував загальнодержавний соціальний проєкт “Активні парки – локації здорової України” з фаховим тренерем. Даний проєкт  об'єднує  мешканців громади різного віку, популяризує активний спосіб життя. Він входить до загальнонаціональної програми Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна».

Мета проєкту «Активні парки" - зробити заняття спортом цікавими та доступними для кожного мешканця громади. Це можливість як для дорослих, так і для дітей та молоді подбати про своє здоров’я та фізичну підготовку.

Запрошуємо мешканців громади долучатися до активних занять на спортивному майданчику, що знаходиться на території парку в смт.Устинівка.

Заняття проходять з різними категоріями населення тричі на тиждень:

Понеділок 17:00- 19:00;

Середа 17:00- 19:00;

Субота 14:00- 18:00

Більш детально з проведеною роботою можна ознайомитися на сторінці групи у фейсбук "Активні парки. Спорт для всіх" за посиланням https://www.facebook.com/profile.php?id=100093319836524.