Благодійний матч з міні-футболу

Дата: 23.07.2023 13:22

Вчора на футбольному полі Устинівського ліцею Устинівської селищної ради, за ініціативи педагога Переведенцева Олександра Юрійовича та підтримки Устинівського селищного голови Пенькова Ігоря Олександровича, відбувся благодійний турнір з міні-футболу на підтримку ЗСУ, в якому змагалися наступні учасники: збірна команда с.Березівка, команда «Рятівник» 22 державної пожежно-рятувальної частини, збірна команда учнів закладів освіти Устинівської  селищної ради та команда  Устинівського РВ національної поліції України в Кіровоградській області. В запеклій боротьбі перемогу здобула збірна команда с. Березівки, друге  місце отримала команда поліції та  третє «Рятівник». Вітаємо спортсменів.

Завдяки донатам глядачів та учасників змагань зібрали 3300 гривень, які будуть передані бійцям ЗСУ.

Наближаємо Перемогу разом! Слава ЗСУ!!!