Наближаємо Перемогу!

Дата: 08.08.2023 08:46

В рамках обласної дитячої акції «Літо – 2023: наближаємо Перемогу!» комунальний заклад «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради продовжує радувати своїх вихованців, даруючи незабутні враження.

Діти проводять час з користю, розширюють кругозір за квест-іграми «Мови світу», «Культурна спадщина», «Ми європейці», «Європейські держави». На майстер-класі «Петриківський розпис» виконали основні елементи петриківського розпису і створили своїх унікальних пташок. Не обійшлося і без улюблених ігор: твістер, крокодил, настільний теніс, які не залишили нікого байдужими. Тиждень завершився арт-терапією «Моя антистрес-розмальовка» та «Kids Yoga» за допомогою яких діти навчилися знімати внутрішнє напруження, досягати емоційної рівноваги, швидко перемагати стреси.

Зараз, як ніколи, важливо гуртуватися та підтримувати один одного. Тому що підтримка – це також зброя. Наближаємо Перемогу!