Проведено виїзний прийом громадян

Дата: 08.08.2023 09:46

07 серпня 2023 року  заступник  cелищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Наталія СІВОВА  провела виїзний прийом громадян в Інгульському  старостинському окрузі.

Під час прийому до заступника селищного голови звернулось троє  мешканців с. Березівка  та колективно  -  мешканці с. Інгульське.

Основні питання, які  були порушені громадянами: облаштування клумби в центрі села Березівка, ремонт дорожнього покриття, яке не перебуває у комунальній власності Устинівської селищної ради  та відповідальне виховання дітей в багатодітній сім’ї.

У ході прийому громадяни отримали роз’яснення щодо порушених питань, деякі з них залишилися на контролі. За результатами особистого прийому громадян Наталія Сівова  надала рекомендації та доручення структурним підрозділам щодо вирішення порушених питань.