Обстеження об’єктів фонду захисних споруд у закладах освіти

Дата: 08.08.2023 14:24

На виконання розпорядчих документів селищного голови та  начальника обласної військової адміністрації, з метою забезпечення належного функціонування фонду захисних споруд цивільного захисту в закладах освіти громади здійснені завершальні комісійні обстеження робочою групою з моніторингу стану утримання та готовності об’єктів фонду захисних споруд цивільного захисту укриттів у закладах освіти щодо їх підготовки до нового 2023/2024 навчального року.

Члени робочої групи відвідали заклади освіти громади. В укриттях виконані основні роботи по облаштування, залишилися дрібні оздоблювальні завдання. Найближчим часом відбудуться  підсумкові комісійні обстеження,  в результаті чого будуть підписані акти готовності найпростіших укриттів.