Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» в Україні

Дата: 17.08.2023 14:07

Шановні жителі  громади!

Повідомляємо, що в Україні стартувала  акція "Всесвітній день прибирання", організована Всеукраїнським молодіжним рухом Let's do it, Ukraine спільно з міжнародним рухом «Lets Do It World».

Цьогоріч захід проходитиме під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» з 16 серпня по 16 вересня 2023 року з дотриманням заборон, обмежень, які діють на період війни.

Мета акції - формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для  розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад та залучення ВПО до суспільно корисної діяльності.

Тож, працівники селищної ради та її структурних підрозділів долучаються до проведення акції 22 серпня поточного року і запрошують всіх мешканців громади, працівників закладів освіти, підприємств, установ, організацій приєднатись до акції під час якої провести прибирання прибудинкових територій,  територій установ, організацій та закладів освіти.

Нагадуємо, що під час акції необхідно уникати масового скупчення людей.

Зробимо нашу громаду чистою разом!