Готуємо дітей до школи

Дата: 31.08.2023 11:08

Літо – щаслива, довгоочікувана пора канікул та цікавого відпочинку, але вже завтра 1 вересня, початок нового навчального року і мільйони українців підуть до школи з новими силами, здобувати нові знання.Фото без опису

Зібрати дитину до школи – завдання не легке, тому за підтримки селищного голови Ігоря Пенькова, відповідно до «Програми соціального захисту та підтримки окремих категорій дітей Устинівської селищної територіальної громади на 2023 – 2025 роки», затвердженої рішення 37 сесії 8 скликання Устинівської селищної ради від 25.05.2023 року № 2222,  в Устинівській громаді  було проведено щорічну акцію «Готуємо дітей до школи», відповідно до якої 49 дітей шкільного віку, які опинились в складних життєвих обставинах та перебувають на обліку служби у справах дітей, отримали набори канцелярії.

Також, за підтримки благодійної організації «Благодійний фонд «Благодійне майбутнє» діти молодшого шкільного віку з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування отримали нові наплічники.

Забезпечення соціального захисту та підтримки дітей нашої громади є пріоритетним завданням селищної ради, адже діти  –  найцінніше, що є в нашому житті, наша надія, наша підтримка, наше майбутнє!