ПОВІДОМЛЕННЯ про виявлення захворювання на африканську чуму свиней від 02 вересня 2023 року

Дата: 05.09.2023 09:47

1. Дата та час відправки біологічного матеріалу в Кіровоградську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби – 01 вересня 2023 року.

2. Область, район, господарство, населений пункт, на території яких відібрано матеріал – приватне підприємство «Андвікс» за адресою: с. Подорожнє, Великоандрусівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області.

3. Дата виявлення трупів та підозри на АЧС – 01 вересня 2023 року.

4. Дата встановлення діагнозу – звіт про результати дослідження патологічного (біологічного) матеріалу Кіровоградської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби від 02 вересня 2023 року № 2710.

5. Методи, якими проводились дослідження для підтвердження хвороби – полімеразна ланцюгова реакція в реальному часі (ПЛР-РЧ).

6. Категорія хворих тварин – наявність хвороби підтверджена у 3 свиней віком 1,5 місяці (2 гол) та 2 роки (1 гол).

7. Географічне положення місця, де був підтверджений спалах на АЧС –

с. Подорожнє Великоандрусівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області, координати 49.02571, 33.05279.

8. Кількість спалахів хвороби, кількість свиней з підозрою на хворобу в місці спалаху – 1 спалах (загинуло 3 свині, живих свиней 548).Фото без опису