Національний двотуровий конкурс мистецтв «Велич таланту»

Дата: 06.09.2023 16:33

Інгульський БК Устинівської селищної ради прийняв участь у Національному двотуровому конкурсі мистецтв ''Велич таланту'', який проходив у форматі онлайн у м.Київ з 21.07.2023 р по 14.08.2023р.

Організаторами конкурсу є Громадська організація ''Динаміка Успіху’’ та БО БФ ''Українська формула добра''. Метою даного конкурсу є презентація творчих досягнень обдарованих особистостей, розкриття нових талантів, відродження, збереження і розвиток національної культури.

На даному конкурсі були представлені дві роботи: ''Холодна весна'' – учасник Владислав Кривокульський та ''Наймичка'' аматорського театрального колективу ''Феєрія'' (учасники Личман Марина, Личман Уляна, Ярошенко Оксана, Колеснік Вікторія, Лук'яненко Юлія, Борисенко Марія, Борисенко Олександр, Борисенко Ірина), і обидві отримали Гран-прі. До речі, робота над  короткометражним фільмом ''Наймичка'' була визнана членами журі, як професійна!

Бажаємо Владиславу Кривокульському та творчому колективу Інгульського будинку культури (керівник Ірина Борисенко) подальших творчих успіхів на царині мистецтва.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису