ДЛЯ ПОТРЕБ ГРОМАДИ ПРИДБАНО НОВИЙ ТРАКТОР

Дата: 11.09.2023 15:28

У вересні 2023 року автомобільний парк комунального підприємства «Комунальник» збільшився ще на одну одиницю техніки. Для забезпечення потреб громади та покращення якості надання комунальних послуг населенню, комунальним підприємством «Комунальник» Устинівської селищної ради за кошти місцевого бюджету придбано новий трактор марки YTO-NLX1024, 2023 року випуску.

Нова техніка забезпечить підвищення кількості та якості комунальних послуг, що надаються населенню, а також сприятиме покращенню благоустрою сіл громади та забезпеченню комфортних умов проживання населення у сільській місцевості. Новий сучасний потужний трактор працюватиме над тим, щоб громада була чистішою та ошатнішою.

Після узгодження усіх необхідних процедур дана техніка стане до виконання своїх обов’язків на благо нашої громади.