Тиждень фізичної культури і спорту

Дата: 18.09.2023 08:30

Усім відомо, що найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а кращим другом здоров’я був і залишається спорт. Доброю традицією в закладах освіти Устинівської селищної територіальної громади стало проведення тижня фізичної культури і спорту, свята всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників та спортсменів. Флешмоби, змагання, забіги, гра в теніс, волейбол, естафети та різноманітні руханки - не залишили байдужими жодного учня громади.

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники заходів. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, техніку виконання фізичних вправ, згуртованість, дружбу. Тиждень був насичений, цікавий та змістовний.

Бажаємо учням успіху в подальших спортивних звершеннях, адже спортивне життя  не обмежується одним тижнем, попереду у кожного ще багато спортивних досягнень.