Сорок перша сесія селищної ради

Дата: 18.09.2023 09:44

15 вересня селищний голова Ігор Пеньков провів позачергову сорок першу сесію селищної ради восьмого скликання. У пленарному засіданні взяли участь 15 депутатів із 21. З усіх питань порядку денного ухвалено рішення, враховуючи проекти постійних комісій селищної ради.

Внесено зміни до програми компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі Устинівської селищної територіальної громади на 2023-2025 роки.

Затверджено програму підтримки та інтеграції внутрішньо переміщених осіб Устинівської селищної територіальної громад на 2023-2025 роки.

Ухвалено рішення про структуру та загальну чисельність закладів середньої освіти Устинівської селищної ради.

Прийнято рішення про затвердження стипендій та одноразових грошових винагород. 10 учнів отримуватимуть від селищної ради стипендії, а 9 учителів одноразову грошову винагороду.

Прийнято рішення про тимчасове призупинення освітнього  процесу в Олександрівській філії Устинівського ліцею Устинівської селищної ради, в зв’язку з відсутністю учнів.

Внесено зміни до Статуту комунального некомерційного підприємства «Устинівська лікарня» Устинівської селищної ради на 2023 рік.

Внесено зміни до статуту комунального підприємства «Комунальник», пов’язані з реорганізацією Устинівського ринку.

Затверджено програму «Поліцейський офіцер громади» Устинівської селищної ради на 2023-2025 роки.

Рішенням сесії внесено зміни до цьогорічного бюджету громади.

Вирішено присвоїти звання «Почесний громадянин Устинівської громади»

33 військовослужбовцям ЗСУ (посмертно).

Розглянуто 15 земельних питань.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису