У селищі Устинівка створили нову зону відпочинку

Дата: 20.09.2023 13:00

Система благоустрою у громаді залежить від багатьох чинників: чистота території, естетика і, звісно, дозвілля для громадян. Цими днями працівниками КП «Комунальник» Устинівської селищної ради було виготовлено та встановлено 3 дерев’яні гойдалки, урни для сміття на території парку, що знаходиться біля Устинівського ліцею. Тепер нові локації радуватимуть і малечу і дорослих. Наш обов’язок – створити найкращі умови для життя наших дітей, тому вкотре звертаємось до всіх мешканців селища з проханням бережливо ставитись до майна комунальної та приватної власності, не завдавати йому шкоди.

Устинівська селищна рада й надалі буде проводити роботу в даному напрямку, роблячи все для комфорту та дозвілля мешканців громади.