Міжнародний день миру в закладах культури громади

Дата: 22.09.2023 14:29

Міжнародний день миру, також офіційно відомий як Всесвітній день миру, є схваленим ООН святом, яке відзначається щорічно 21 вересня. Він присвячений миру у всьому світі, а саме відсутності війни та насильства.

На сьогодні для нашої держави це свято є особливо значимим. Кожен свідомий українець мріє про якнайшвидшу перемогу України у війні, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою, про світле майбутнє дітей, про загоєння нестерпних ран у людських серцях, захист від агресора.

Найбільше у світі щастя – це МИР, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.

До дня Миру закладами культури нашої громади організовано та проведено цикл заходів:

КЗ «Березівський СБК» - малюнки до Дня миру «Мир у наших домівках!»;

КЗ «Жовтневий СБК» - виготовили з паперу дерево миру та голубів;

КЗ «Седнівський СБК - проведено флешмоб віршів, малювали малюнки на тему «Ми за мир у всьому світі!»;

КЗ «Криничуватський СБК» спільно з КЗ «Березуватський СК» - проведено виховну годину «Хай буде мир, віднині і до віку!», конкурс малюнків, майстер клас «Голуб миру», відео привітання;

КЗ «Ганно-Требинівський СБК» - виготовляли малюнки до Дня миру «Буде мир!»;

КЗ «Завтурівський СК -  підготовлено відео привітання «Мир – це посмішка дитини без вибухів і повітряних тривог»;

КЗ «Ганно-Леонтовичівський СК» - веселі старти «Мир у нашій країні»;

КЗ «Брусівіський СК» - підготовлено малюнки на тему  «Як хочеться, щоб тихо ніч пройшла…»;

КЗ «Олександрівський СБК» - виготовлено прапорці миру «Мир - це свобода!»;

КЗ «Інгульський СБК» - виготовляли паперових голубів «Голуб миру», он-лайн привітання –декламували вірші;

виставка-інформація "Щоб Україна в мирі зажила!..» (Ганно-Леонтовичевська б/ф);

тематична інсталяція «Діти України хочуть миру» (Олександрівська б/ф);

майстер-клас «Віночок миру» та книжкова виставка «Хочемо миру в рідній Україні» (Устинівська дитяча бібліотека);

фотовиставка «Хай буде мир на рідній Україні» (Інгульська б/ф);

виставка дитячих малюнків «Діти України за мир,, (Брусівська б/ф);

тематична викладка «21 вересня – Міжнародний день миру» (Устинівська публічна бібліотека).