Шановні користувачі, орендарі, власники земельних ділянок та земельних часток (паїв), розташованих на території Устинівської селищної територіальної громади!

Дата: 28.09.2023 11:34

Устинівська селищна рада повідомляє вас про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати.

Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок та земельних часток ( паїв), а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ.Фото без опису

Просимо звернутися жителів старостинських округів до старости чи діловода відповідного старостату, а жителів смт. Устинівка до Устинівської ДПІ (вул.Ювілейна, 6) для отримання податкового повідомлення рішення про нарахування земельного податку.

Сплата податків – це обов’язок кожного громадянина.

Пам’ятайте, що від вашого розуміння та дотримання вимог чинного законодавства залежать соціальні виплати, благоустрій громади, утримування закладів дошкільної та позашкільної освіти, культури  та ін.

Сподіваємося на розуміння та своєчасну сплату.