Вітаємо з Днем захисників і захисниць!

Дата: 01.10.2023 08:36

1 жовтня 2023 року українці відзначають три важливих свята – День захисників і захисниць України, Покрову Пресвятої Богородиці та День українського козацтва.

Вітаємо мужніх захисників України і дякуємо всім, хто зараз у важких боях боронить нашу землю та з глибоким смутком і повагою вшановуємо пам’ять полеглих воїнів, які віддали найдорожче – свої життя, в ім’я миру, свободи, незалежності.

Зараз давнє героїчне минуле поєдналося з героїчним теперішнім. Пам’ятаючи подвиги славетних козаків, військовослужбовці Збройних Сил України продовжують боротьбу проти невиправданої агресії московського режиму. Вони демонструють на полі бою українську винахідливість, мужність, сміливість та патріотизм, любов до рідної країни.

Дякуємо вам, наші Герої, за кожний день мирного життя, за кожну дитячу посмішку, за затишний вечір вдома з рідними, за можливість відвести дитину в садочок чи школу і ще багато-багато за що…

Разом з родинами чекаємо вашого повернення додому живими і неушкодженими, з довгоочікуваною Перемогою!

Низький уклін, вічна пам’ять і слава полеглим Героям!

Слава Україні! Героям Слава!

Селищний голова                                                             Ігор ПЕНЬКОВ