Вилучення російськомовної літератури

Дата: 06.10.2023 14:37

Через широкомасштабну військову агресію росії проти України на державному рівні прийнято рішення про вилучення з публічних бібліотек російської літератури, книжок, автори яких публічно підтримали вторгнення російських військ на територію України та видавництв, до яких застосовані економічні та інші обмежувальні заходи.Фото без опису

Відтак, співробітники Устинівської публічної бібліотеки активно працюють над актуалізацією книжкових фондів.

Станом на сьогодні вже списано 1255 примірників. Бібліотекарі складають акти на списання російськомовної літератури, ці книги здаються на макулатуру, списані видання вилучаються з каталогів: алфавітного, систематичного.

Натомість бібліотечні працівники пропонують читачам якісну україномовну літературу та з приємністю відзначають, що відвідувачі книгозбірні віддають перевагу книжкам саме українською мовою, навіть ті, хто поки що знаходиться у процесі її вивчення.

Читаємо українською! Переходимо на українську!