Що робити, якщо втратили свідоцтво про народження дитини, про смерть, про зміну імені, про шлюб, про розірвання шлюбу?

Дата: 10.10.2023 09:51

Фото без описуКропивницький районний сектор №6 філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області повідомляє, що у разі ж втрати свідоцтва про народження необхідно звернутися до відділу державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС) за місцем фактичного проживання чи перебування і написати заяву про відновлення документа та потім забрати документ або ж замовити доставку Укрпоштою.

У цій заяві вказуються персональні дані та обставини у зв’язку з якими ви втратили оригінал документу. З собою потрібно мати: паспорт та копії документів, які бажаєте відновити (в разі наявності).

Крім того на порталі Дія можна замовити такі витяги з Реєстру:

✓ про державну реєстрацію народження;

✓ про державну реєстрацію смерті;

✓ про державну реєстрацію зміни імені;

✓ про державну реєстрацію шлюбу;

✓ про державну реєстрацію розірвання шлюбу.

Повторно замовити свідоцтво чи витяг з Реєстру можна не лише стосовно себе, але й стосовно найближчих родичів. Для цього потрібно лише додати сканкопії документів, що підтверджують родинні стосунки.