Підтвердити права на нерухоме майно онлайн зможуть жителі громад Кіровоградської області

Дата: 10.10.2023 09:54

Підтвердити права на нерухоме майно онлайн зможуть ще більше українців. Послуга Державної реєстрації прав на нерухоме майно на порталі Дія розширює географію: віднині вона доступна для жителів громад Кіровоградської області.Фото без опису

Для чого це робити?

Внесення відомостей про нерухомість в електронний реєстр дозволяє легко та швидко підтвердити, що саме ви власник цього майна. Тож, шахраї не зможуть підробити документи і привласнити його собі. Крім того, це ваша безпека. Дані в електронному реєстрі надійно захищені — їх неможливо загубити чи знищити, як папірці.

Більше того, онлайн-реєстрація нерухомості є обов’язковою для подання заяви та отримання компенсації за програмою єВідновлення. Оскільки сервіс доступний лише для власників житла, яке зареєстроване у Державному реєстрі речових прав.

Як зареєструвати свою нерухомість онлайн:

Увійдіть на портал Дія або зареєструйтеся.

Натисніть Послуги → Земля, будівництво, нерухомість → Державна реєстрація прав на нерухоме майно → Подати заяву.

Внесіть потрібну інформацію та скани документів. Підпишіть заяву електронним підписом.

Після цього реєстратор самостійно надішле запит у БТІ, а потім внесе дані у реєстр. Про результат вас повідомлять листом на електронну пошту.