Впорядкування виїзної торгівлі

Дата: 23.10.2023 15:13

З метою впорядкування виїзної торгівлі та попередження фактів стихійної торгівлі на території громади в смт Устинівка 23 жовтня 2023 року робочою групою Устинівської селищної ради спільно з представниками Національної поліції України по вул. Миру та вул.. Шаталова проведено інформаційно-роз’яснювальний рейд.Фото без опису

В ході проведення рейду суб’єктам господарювання, що здійснюють виїзну торгівлю, роз’яснювалась відповідальність за порушення Правил благоустрою населених пунктів, недопустимість паркування автомобілів поблизу перехресть, недопущення здійснення торгівельної діяльності на місцях для паркування, своєчасність та повнота сплати ринкового збору. Також зверталась увага на прибирання свого місця торгівлі по закінченню торгівельної діяльності.

Шановні мешканці громади, Устинівська селищна рада в черговий раз нагадує про необхідність дотримання всіх передбачених законодавством норм і правил при здійсненні виїзної торгівлі та закликає їх неухильно дотримуватись.