П’ятий етап Кубку області із спортивного орієнтування

Дата: 27.10.2023 11:39

Спортивне орієнтування – це завжди щось нове, цікаве та захоплююче. Тут не встановлюються рекорди. Це вид спорту, у якому гармонічно поєднуються фізичні, розумові та психологічні якості атлета. Спортивне орієнтування - вид спорту, у якому учасники змагань самостійно, застосовуючи тільки карту місцевості та компас, долають дистанцію з контрольними пунктами, розташованими на місцевості.

22 жовтня Кубок області зі спортивного орієнтування у 2023 році відбувся в Олександрівській  громаді Кропивницького району, тож взявши карту та компас, Устинівщину поїхали представляти вихованці туристичного гуртка "Мандрівник" КЗ Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості Устинівської селищної ради. Під час змагань школярі показали, як уміють достойно долати труднощі, підтримувати своїх друзів, проявили згуртованість, організованість, самостійність, дружбу та взаємовиручку.