Роботодавців Кіровоградщини запрошують долучитися до всеукраїнського опитування

Дата: 27.10.2023 14:19

Фото без описуДержавна служба зайнятості спільно з Федерацією роботодавців України запрошує роботодавців усіх форм власності взяти участь у всеукраїнському опитуванні, що стартує 1 листопада цього року.

Участь роботодавців в опитуванні є важливою складовою у вiдновленні та розвитку економіки України, оскільки результати форсайт-дослідження допоможуть:

• визначити поточні та перспективні потреби у працівниках;
  • наблизити освітні послуги до реальних потреб ринку праці та забезпечення роботодавців кадрами необхідної кваліфікації;
  • усунути  на ринку праці дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили.

Результати опитування будуть корисними та використанi виключно:

• для визначення поточного стану ринку праці та перспектив його розвитку;
  • для обґрунтування обсягів та удосконалення освітніх програм навчання молоді та дорослих.

Ефективність цієї роботи неможлива без підтримання зворотного зв’язку стейкхолдерів. Тож, пропонуємо роботодавцям долучитись до опитування та зробити, насамперед, крок до розвитку власного підприємства.

Маєте питання? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Для зв’язку пропонуємо й Telegram-канал Кіровоградського обласного центру зайнятості t.me/dcz_kir, що створений для  обміну повідомленнями з клієнтами.