Навчання перукарському мистецтву з нуля: куди звернутися та скільки коштує?

Дата: 30.10.2023 08:54

Хто такий перукар? Перукар – це творець нового образу клієнта. У наш час такий майстер має бути справжнім художником, прагнути, щоб зачіска відповідала характеру та темпераменту клієнта. Тому якщо ви ще не обрали професійний шлях або вирішили змінити його та опанувати нову сферу, тоді професійне навчання за професією «Перукар (перукар-модельєр)» стовідсотково для вас!

У навчальному центрі майбутні майстри вивчать різні прийоми стрижок та способи хімічної завивки, навчаться орієнтуватися у різноманітті фарб та використовувати необхідні речовини для будь-яких типів шкіри й волосся та ін.

Де? На базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Коли? 14 листопада 2023 року.

Який термін? 5 місяців.Фото без опису

Здобувши певний багаж знань, у вас з’явиться можливість і для започаткування власного бізнесу: відкриття салону краси або студії зачісок.

Отримувати нові знання ніколи не пізно, тож поспішайте! За деталями навчання звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Також для зв’язку пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням.