Благоустрій

Дата: 30.10.2023 11:05

27 жовтня 2023 року на території громади проводились заходи з благоустрою. Працівниками селищної ради та її структурними підрозділами було впорядковано клумби в центрі селища, прибрано листя, на прилеглих до адмінбудівель територіях, центральній алеї та на території меморіального комплексу.Фото без опису

На території старостинських округів упорядковувались центри сіл, парки, території біля адмінбудівель, пам’ятників, кладовищ, висаджувались квіти, дерева та прибиралось листя.

Так, на території Новоігорівського старостинського округу проводилось прибирання гілок після обпилювання дерев працівниками РЕМ, які заважали лініям електромереж. Прибрано територію біля Пам'ятника жертвам Другої світової війни та пофарбовано стіни та стелю в Димитровському ЗДО.

На території Криничненського сторостинського округу впорядковано територію біля Пам'ятника жертвам Другої світової війни та старостату. Прибиралось та вивозилось опале листя.

На території Седнівського старостинського округу проведено прибирання територій біля приміщень старостату.

На території Інгульського старостинського округу висаджено 20 кущів троянд та півонії, саджанці дерев.