Змагання з настільного тенісу

Дата: 14.11.2023 16:36

В с. Полтавка Компаніївської територіальної громади 11 листопада 2023 року пройшли зональні змагання обласної Гімназіади з тенісу настільного серед 8 команд учнів закладів загальної середньої освіти. Настільний теніс вважається одним із найпопулярніших видів спорту у світі. Людина, яка грає в настільний теніс, не лише підтримує свою фізичну форму, а й розвивається інтелектуально, адже під час гри потрібно постійно аналізувати ситуацію, миттєво обирати тактику та ефективно застосовувати різні технічні прийоми. Команда Устинівської селищної територіальної громади, під керівництвом тренера Дорошенка Олександра Валерійовича, виборола ІІІ місце, показавши високий рівень підготовки, сплановану стратегію гри, уміння відстежувати м’ячі й прораховувати удари.

Вітаємо учасників змагань!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису