НЕПОПРАВНА ВТРАТА

Дата: 17.11.2023 09:11

Учора, 16 листопада 2023 року, Устинівська громада понесла непоправну втрату.

На  55-му році  передчасно пішов з життя очільник громади Пеньков Ігор Олександрович.

В це важко повірити, ще важче осягнути розумом цю неймовірну, катастрофічну втрату. Втрату справжньої людини, зразкового сім’янина, громадянина та патріота своєї країни, людини, яка віддала себе служінню громаді.

Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка була найголовнішою в житті громади, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

Щирі співчуття родині та близьким від колективу та депутатського корпусу селищної ради.

В зв’язку зі смертю селищного голови на території громади оголошено триденну жалобу, з 17 по 19 листопада 2023 року.

Прощання з селищним головою Пеньковим Ігорем Олександровичем відбудеться 18 листопада о 11 годині в Устинівці, біля адміністративного приміщення Устинівської селищної ради  по вулиці Ювілейній, 2.

Вічна пам’ять. Назавжди в наших серцях…