Таланти Устинівського ліцею!

Дата: 20.11.2023 11:41

На минулому тижні, з 14 по 18 листопада 2023 року відбувся обласний конкурс наукових проєктів «Інсайти сьогодення від юних дослідників Кіровоградщини». В науковому відділенні «Технічні науки» прийняли участь 20 учнів 6-9 класів Устинівського ліцею Устинівської селищної ради (керівник- Олійник О.М.), які успішно презентували власні проєкти, продемонстрували високий рівень володіння матеріалами обраних напрямів досліджень. Обрані учнями теми були направлені на вирішення нагальних проблем сьогодення з різних сфер життя: екології, енергетики, робототехніки, побуту, військової справи. Слід відмітити неординарний та креативний підхід юних дослідників до вирішення навіть простих технічних питань, які здавалось би вже давно вирішені. Учасники продемонстрували моделі, доробки зроблені власноруч для своїх проєктів. Також цікаво було спостерігати з яким натхненням, завзяттям та вогником у очах учасники презентували свої роботи. І ось - довгоочікуваний результат: Барнюк Анна та Прокопенко Єлизавета (учениці 8-Б класу) – нагороджені дипломами третього ступеня. Відмічені також представлені проєкти учнів Устинівського ліцею Устинівської селищної ради дипломами учасників: Дюкова Анастасія (9-А клас), Гузема Артем (7-Б клас), Сав’юк Ростислав (7-А клас), Заїка Аріна (7-А клас) та Личман Вікторія (7-А клас). Звісно, усі проєкти цікаві, адже кожен проєкт мав свою «родзинку». Дякуємо учасникам та їх керівнику Олійник О.М. за працю, наполегливість, творчість, креатив. Кожна перемога - важлива!