Сьогодні - День Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2023 08:02

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).Фото без опису

Революція Гідності і російсько-українська війна – це єдиний процес продовження боротьби українців за цінності, за свою історичну пам’ять, ідентичність, своє майбутнє. Це історія про  тих, хто в боротьбі за волю і кращу долю України не дожив до сьогоднішнього дня, хто загинув за свободу і незалежність.

Досі невідомо скільки людей насправді входить до Небесної сотні, так як географія протестів ширилась по багатьох містах України.

Люди виходили на площі, щоб засвідчити підтримку студентам – першим, хто вийшов на Майдан Незалежності 21 листопада 2013 року з метою переконати режим Януковича тримати курс на європейську інтеграцію.

Але мирних протестувальників не було почуто, натомість влада застосувала силу проти беззбройних людей.

Україна заплатила і досі платить високу ціну за звільнення від диктатури і свій вибір – бути частиною Європи.

Сьогодні ми згадуємо у молитвах усіх Героїв, які поклали і далі кладуть свої голови за майбутнє України. Хай пам’ять про всіх загиблих згуртує нас, живих, дасть силу та наснагу у нашій боротьбі з російськими загарбниками.

Герої не вмирають!

Вони назавжди в наших серцях!