Засідання Ради ВПО

Дата: 23.11.2023 09:25

22 листопада 2023 року відбулося засідання Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Устинівській селищній раді під головуванням голови Ради Муляви Віри Василівни.

У засіданні взяла участь заступник селищного голови Наталія Сівова.

На засіданні обговорювали проблеми, з якими стикаються внутрішньо переміщені особи.

Підвели підсумки результатів анкетування, яке напередодні проводилось у громаді з метою виявлення потреб ВПО. Окремо говорили про медичне забезпечення, а також охоплення дітей освітою.

Розглянули питання облаштування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01 вересня 2023 року № 930 "Деякі питання функціонування місць тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб".

Порушили питання про компенсацію домогосподарствам, які прихистили внутрішньо переміщених осіб, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року № 333 (зі змінами) "Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану".

Так, протягом 2022 року з державного бюджету домогосподарствам Устинівської громади, які прихистили переміщених осіб спрямовано 702,6 тис.грн., протягом січня – жовтня 2023 року – 708,7 тис.грн.

За підсумками засідання напрацьовані подальші кроки, спрямуванні на забезпечення потреб ВПО.