«Веселковий зорепад – 2023»

Дата: 28.11.2023 17:21

Відповідно до розпорядження Устинівської селищної ради від 22 листопада 2023 року № 172-р «Про нагородження відзнаками Устинівської селищної ради», сьогодні, 28 листопада,  в приміщенні комунального закладу «Устинівський Будинок дитячої та юнацької творчості» Устинівської селищної ради проведено церемонію нагородження талановитої та обдарованої учнівської молоді, педагогічних працівників закладів освіти Устинівської селищної територіальної громади «Веселковий зорепад – 2023».Фото без опису

Нагородження відбулося за участі секретаря Устинівської селищної ради Любові Омельченко, заступника селищного голови Наталії Сівової, начальника відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Ірини Кам’яної, начальника відділу культури, туризму та культурної спадщини Віктора Семенюка.

Нагороджено 25  учнів та вихованців, 15 педагогів закладів освіти Устинівської громади. Нагородили тих, хто попри складні випробування зміг довести, що українці – нація розумних, талановитих та відданих своїй справі людей.

Це переможці обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, переможці конкурсів Міжнародного, Всеукраїнського рівнів та спортивних змагань.

Вітаємо з отриманими відзнаками! Ви своєю працею досягає найвищих вершин знань та умінь. Ви є прикладом для наслідування! Бажаємо подальших успіхів та нових перемог!

Яскравими концертними номерами нагороджених привітали вихованці Устинівської мистецької школи.

Зі списком учнів та вихованців, які отримали подяки Устинівської селищної ради можна ознайомитись тут.