Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати!

Дата: 07.12.2023 08:35

Щороку, 7 грудня, в Україні відзначається день  місцевого самоврядування.

Сильна країна починається з сильної громади, тому головне завдання органів місцевого самоврядування – працювати на благо громади та відстоювати її інтереси.

Працівники органів місцевого самоврядування, депутати  - єдині в досягненні спільної мети, як зробити нашу громаду привабливою, економічно та фінансово стабільною, дружньою, ошатною.

Та найперше на сьогодні – Перемога! Тому всі ми повинні працювати зараз як злагоджений механізм, допомагаючи Збройним Силам України кожен на своєму місці, приєднуватися до фінансової підтримки українських військових, які героїчно захищають нашу державу та громадян, дбати про ментальне здоров’я наших захисників після повернення з війни.

Нехай кожен день наближає нас до Перемоги, дарує нові можливості на благо щасливого майбутнього нашої територіальної громади!

З повагою секретар селищної ради                 Любов ОМЕЛЬЧЕНКО