Відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення

Дата: 14.12.2023 10:36

12 грудня 2023 року відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Устинівській селищній раді

з питань роботи з ветеранами війни, членами родин загиблих (зниклих безвісти) та полонених під головуванням заступника керівника  Координаційного центру підтримки цивільного населення при Устинівській селищній раді – заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради СУСІДКА Геннадія.

На засіданні Координаційного центру розглянули питання щодо надання допомог ветеранам війни, членам родин загиблих (зниклих безвісти) та полоненим.

Начальник відділу соціального захисту та охорони здоров’я населення Устинівської селищної ради Синяк Віта інформувала присутніх про  виплати одноразової матеріальної допомоги членам родин загиблих, пораненим, про відшкодування витрат на поховання військовослужбовців, разову матеріальну допомогу сім’ї загиблого Захисника для будівництва (встановлення) надгробка на могилі загиблого та виплату одноразової щорічної допомоги дітям з родин загиблих, зниклих безвісти та полонених, передбачених Програмами соціального захисту населення Устинівської селищної територіальної громади.

Також  головний спеціаліст Устинівського відділу з питань призначень та виплати державних  соціальних допомог Управління соціального захисту населення Кропивницької військової адміністрації Інна Чернігова ознайомила присутніх з діючою обласною комплексною програмою соціальної підтримки ветеранів, членів сімей загиблих (померлих), поранених, згідно якої передбачено виплату одноразової матеріальної допомоги  переліченим категоріям осіб, які зареєстровані та проживають на території Кіровоградської області.

За підсумками засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення відповідні структурні відділи та комунальні установи селищної ради отримали доручення, які спрямованні на підвищення  рівня ефективності в роботі з ветеранами війни, членами родин загиблих (зниклих безвісти) та полонених.