Чергова зустріч з експертами Міжнародної громадської організації «Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ»

Дата: 19.12.2023 18:08

14 грудня відбулась чергова зустріч, фокус – групове дослідження, в рамках проєкту «Активна молодь – запорука розвитку громади». У зустрічі брали активну участь представники молоді від різних цільових груп та з різних населених пунктів громади, з метою охоплення проєктом усієї громади в цілому.

Захід проводили експерти проекту, які досліджували потреби молоді. Учасники обговорювали такі теми, як:

• Ідеальна громада для молоді
  • Молодь нашої громади: яка вона?
  • Молодіжні простори нашої громади
  • Чинники, які заважають молоді долучатися до процесів розвитку
  • Інструменти участі молоді: існуючі, нові, перспективні
  • Проблеми молоді в громаді: які з них є пріоритетні?

Зустріч проходила на нотах відкритості та позитивного настрою кожного. Спільно ми можемо зробити багато, впевнені, що цей проєкт принесе реальні позитивні зрушення для нашої громади.

Нагадаємо, що проєкт «Активна молодь – запорука розвитку громади» впроваджується Міжнародною громадською організацією «Фундація польсько-української співпраці ПАУСІ» у рамках проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується за участі Молодіжної ради, селищної ради та молоді громади.

Впровадження проєкту для молоді Устинівської громади триває, інформацію про подальші кроки буде висвітлено додатково.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису