Чарівне новорічне свято

Дата: 29.12.2023 13:39

Зимові свята, по-особливому, люблять діти та чекають від них подарунків, веселого настрою, а головне – чудес. 25, 27, 28 грудня 2023 року, відбулося новорічне свято для обдарованих та окремих пільгових категорій дітей Устинівської громади.

Відкрили захід та привітали дітей з новорічними святами секретар селищної ради Любов Омельченко, заступник селищного голови Наталія Сівова, керуюча справами виконавчого комітету Надія Царенко, які запросили дітей переглянути новорічну казку.

Діти поринули в атмосферу магічного дійства довкола ялинки разом зі справжніми феями, відьмами, розбійниками, Садівницею, Каєм, Гердою, Бабусею, Сніговою Королевою, служницею Королеви.

Такому чималому товариству легко було запалити не лише новорічну ялинку, а й усіх присутніх веселощами, іграми, розвагами, руханками, піснями, танцями, загадками.

А щоб зустрітись зі справжнім Чарівником, довелося виконати чимало завдань та відгадати чарівний пароль, які оголошувала ведуча. Але діти зібралися кмітливі та розумні, тому здолали всі перешкоди. Наприкінці свята добрий Чарівник подарував дітям солодощі.

Нехай прийдешній Новий рік виконає головне бажання всіх українців – принесе нашій країні Перемогу і довгоочікуваний Мир! Здійснення всіх мрій і бажань!